informacje     zakwaterowanie     mapka          regulamin     program       ważne terminy  

 

NASI   SPONSORZY

 

 

 

 

23.06.2018r. odbył się konkurs wiedzy fizjologicznej dla studentów „Wielka Synapsa” . Uczestniczyło w Konkursie 57 Studentów z 8 ośrodków akademickich.

Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem J Magnificencji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prof. dr hab.med. Andrzeja Tykarskiego,  Prezydenta Miasta Poznania oraz Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego.

Konkurs składał się z dwóch części – rywalizacji indywidualnej i zespołowej.

W pierwszej części konkursu uczestnicy rozwiązywali 100-pytaniowy test, który przeprowadzono  w Centrum Innowacyjnych Technik Kształcenia z wykorzystaniem platformy OpenOlat. Po wyłonieniu 12 finalistów, odbyła się druga część testowa konkursu, która wyłoniła zwycięzców konkursu indywidualnego. Następnie odbył się finał drużynowy- walki symulacyjne- w Centrum Symulacji UMP.  Jurorami byli  Opiekunowie zgłoszonych do Konkursu drużyn.

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że – podobnie jak w ubiegłym roku -

zwycięzcami konkursu drużynowego zostali studenci z Poznania :

Marzena Wiśniewska, Maria Michałkiewicz i Fryderyk Murdzek 

Indywidualnie laureatem trzeciej nagrody został : Fryderyk Murdzek 

 

Brawo !!!  Brawo !!!  Brawo!!!  Gratulacje !!!  Gratulacje !!!  Gratulacje !!!

 

W imieniu własnym i dr med. Magdaleny Gibas-Dorna  bardzo serdecznie dziękuję Władzom Uczelni i Wszystkim  Pracownikom Katedry Fizjologii, Centrum Innowacyjnych Technik Kształcenia oraz Centrum Symulacji zaangażowanym w prace związane z organizacją konkursu wiedzy fizjologicznej „Wielka Synapsa” za nieocenioną pomoc, zaangażowanie, życzliwość, kompetencje, cierpliwość  w organizacji naszego Konkursu. Dziękuję również sponsorom, którzy przyczynili się w sposób znaczący do uatrakcyjnienia konkursu.

Hanna Krauss