Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 Katedra i Zakład Fizjologii

    Collegium Anatomicum
   
ul. Święcickiego 6, 61-781 Poznań
    tel/fax. 61 854 65 40
    e-mail: fizjologia@umed.poznan.pl

 
 

 

Lekarski I rok Lekarski II rok Stomatologia Analityka med. Dietetyka I rok Dietetyka II rok Dietetyka SUM Elektroradiologia Farmacja Fizjoterapia Optometria Pielęgniarstwo Położnictwo Kryminalistyka Biotechnologia Ratownictwo Zdrowie Publiczne  

   
 
Imię i Nazwisko tel./mail poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Dr hab. Edyta Mądry edytamadry@gmail.com 16.30-18.30 16.30-18.30      
dr hab. Jacek Koźlik jacek.kozlik@raszeja-poznan.pl   12.30-13.30      
Dr n. przyr. Zofia Soszyńska zofia.soszynska@gmail.com 9.00 - 10.00        
Dr n.med. Magdalena Gibas-Dorna physioplus@wp.pl       9.00 -11.00  
Dr n.med. Tomasz Hryniewiecki thryniewiecki@onet.pl od IV

12.00 - 13.00

    11.30-12.30  
Dr n.med.Leonard Kraśnik lkrasnik@ump.edu.pl         9.00 - 11.00
Dr n.med. Justyna Kupsz justynakup@o2.pl     9.00-10.00    
Dr n.med. Maria Łabędzka-Gardy malaga21@interia.pl       11.30-12.30  
Dr n.med. Dorota Marczuk-Krynicka dmk5@interia.pl 12.30-13.30   15.00-16.00    
Dr n.med. Jacek Nikisch nikisch@onet.eu   10.00-13.00      
Dr n.med. Dorota Nowak dnowak@ump.edu.pl   10.00 - 11.00      
dr n. med. Agnieszka Adamczak-Ratajczak a.rataj3@wp.pl          
Dr n.przyr. Kinga Mikrut kingaem@op.pl   12.00 - 13.00      
Dr n.med. Beata Buraczyńska-Andrzejewska beata.buraczynskaandrzejewska@gmail.com          
dr n. med. Emilia Korek emiliakorek@interia.pl 10.00-11.00        
Mgr Zuzanna Chęcińska-Maciejewska zuzach@tlen.pl          
dr n.med. Ewa Miller-Kasprzak emilka@ump.edu.pl     10.00-11.00    
dr n.med. Paulina Wojtyła-Buciora paulinawojtyla@gmail.com     od IV

10.00-11.00

   
dr n.med. Magdalena Warchoł

mwarchol@ump.edu.pl

    11.00-12.00    
dr n. med. Bartosz Frycz bartekfrycz@gmail.com     11.00-12.00    
dr n. med. Teresa Grzelak tgrzelak@ump.edu.pl          
dr n. biol. Joanna Bartkowiak-Wieczorek joanna@wieczorek.net.pl          
dr n. med. Leszek Niepolski leszek.niepolski@avitum.com.pl

lesz.nie@tlen.pl